Kurumsal İngilizce | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

Kurumsal İngilizce

Küreselleşen dünyada, iş hayatınızdaki kariyerinizde hızla ilerleyebilmek için kurumsal ingilizceye hakim olmanız çok önem taşımaktadır.. Günümüz iş dünyasının en önemli gereklerinden biri olan İngilizce konuşmak, iş konusunda insanlara büyük fırsatlar yaratmalarını ve var olan fırsatları değerlendirmelerini sağlar.

İngilizce sosyal yaşamda olduğu kadar iş hayatında da oldukça önemlidir. Yabancı ortaklarla görüşme yapabilmek için bir çevirmen yardımıyla iletişim kurmak yerine kendi hedefleri doğrultusunda kendi düşüncelerini aktaran iş adamlarına ihtiyaç vardır. İş ortaklarınızla konuşurken kurumsal ingilizce bilmeniz gerekmektedir. Günlük konuşulan ingilizce ile iletişim kurmanız uygun değildir.

Hem ülke ekonomisi hem de şirketin gelişmesi için İngilizce, atılacak en büyük adımlardan biridir. Türk Amerikan Derneği tarafından sunulan kurumsal ingilizce, Türkçe konuşan iş adamları ya da yerel işletmelere, yabancılarla olan iletişimlerini pekiştirmek için verilen kurslarla yardımcı olur. İngilizceyi kurumsal anlamda en iyi şekilde konuşmanız için sizleri Türk Amerikan Derneği’nin 63 yıllık eğitim tecrübesiyle tanışmaya davet ediyoruz.