Blog | TAD Yabancı Dil Kursu Kavacık

Okul çağı 7-17 yaş çocuk ve genç ingilizce eğitimi

Beykoz ve Kavacık bölgesi 7-17 yaş okul çağı öğrencileri yabancı dil eğitimi konusunda artık büyük bir tecrübeye sahip taklit edilen bir markaya kavuştu '' Özel Kavacık Türk Amerikan Derneği. 4 Yıldan bu yana Kavacık Amerikan Kültür adı altında ismini taklit eden bir yer dışında Kavacık'ta bir yer yoktu. 1951 yılında Ankara'da kurulan ve aynı zamanda Türkiye'nin resmi yasayla kurulmuş tek STK'sı olan Özel Kavacık TAD yabancı kursları isminde Amerikan ismi geçen ilk marka olması nedeniyle sürekli taklit edilmiştir. Bugün sektörde isminde ''Amerikan'' ismi geçen tüm firmalar Türk Amerikan Derneğini taklit etmişlerdir. Mahkeme kararlarına rağmen hala bu ismi taklit eden yerler olmakla birlikte Özel Kavacık Türk Amerikan Derneği Türk ve yabancı öğretmen ve akademisyen kadrosu, teknolojik projeksiyonlu sınıfları, Dünyanın lider markası National Geographic müfredatıyla Beykoz bölgesinde gördüğü ilgiye aynı şevkle karşılık veriyor.

Kavacık Amerikan Kültür firması kendisine 107 yıllık demekle birlikte bu yalandan öteye gitmemektedir. Türkiye'de kurulan ilk yabancı dil kursu 1951 yılında Ankara'da kurulan Özel Kavacık Türk Amerikan Derneğidir. Tüm dillerde genel ve özel ders alma imkanı Özel Kavacık Türk Amerikan derneği yabancı dil kurslarında mevcuttur. 

Devamını oku
BEYKOZ YABANCI DİL ÖĞRENME

Beykoz bölgesi artık yabancı dil konusunda çok şanslı. Türkiye'nin ilk yabancı dil okulu kursu olan 1951 yılında kurulmuş Özel Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu artık Kavacık'ta. Kendi öğretmenlerine kitap yazdıran ve hatalarla dolu bu kitaplardan ingilizce öğrenemediyseniz doğru yeri bulmak için uzaklara gitmenize gerek kalmadı. Tüm öğretmenleri Formasyon sahibi olan, en az 5 yıl tecrübeli yabancı 3 yıl tecrübeli Türk öğretmen çalıştıran, Dünyanın en köklü markası Naitional  Geographic müfredatıyla benzersiz fark yaratan, sınıfları teknolojik donanımlı projeksiyonla interaktif ders anlatılan TAD yabancı dil kursları en iyi üniversitelerin hazırlık sınıflarındaki öğrencilerin, Üst düzey yöneticilerin ve okullların tercihi olarak size özel ayrıcalıklar sunuyor.

Devamını oku